Уманські боксери – серед переможців міжнародних змагань

Umanbox_avaУ Гомелі (республіка Білорусь) завершився Міжнародний турнір з боксу, який тривав з 7 до 11 лютого. Збірна команда України у складі 25 найкращих боксерів-юніорів також взяла участь у цих змаганнях, повідомляють в Уманській міській раді.

До складу увійшли й спортсмени з Уманщини – вихованці відділення боксу Уманської дитячо-юнацької спортивної школи: Валентин Івасюк (48 кг), Сергій Швець (50 кг) та Олексій Башинський (66 кг).

Переможцем з України став Валентин Івасюк, який впевнено виграв 4 бої почергово у чемпіона Білорусі, першого номера збірної Росії, першого номера збірної Азербайджану та у фіналі – другого номера збірної Росії. Олексій Башинський посів друге місце, а Сергій Швець – третє місце.