Уманські боксери привезли з Білорусі «золото» та «срібло»

4bfdУ білоруському місті Жлобин на початку лютого відбувся традиційний Міжнародний турнір пам’яті А. Ахметова серед юнаків 2002-2006 року народження. У турнірі взяли участь більше 170 боксерів з Росії, Молдови, України та Білорусі. До складу української команди увійшли два вихованці уманської школи боксу Максим Дзюбейло та Ростислав Шиманський, які повернулися додому з нагородами, повідомляють в Уманському МВК.

З 12-ти учасників української команди 9 спортсменів посіли перші місця, троє – другі місця. Серед переможців уманчанин Максим Дзюбейло, який виграв усі бої і вкотре довів, що цього року у Хорватію, на чемпіонат Європи, він повинен їхати обов’язково. На жаль, трішечки для перемоги не вистачило Ростиславу Шиманському. Лише у фінальному бою він поступився спортсмену з Білорусі і в результаті посів друге місце.