Уманщина – з патрульною поліцією

IMG_6272Відсьогодні в Уманському районі розпочала свою роботу дорожня патрульна поліція. Охоронятимуть спокій жителів району тридцять підготовлених патрульних. Долучилися до привітань патрульних з нагоди урочистого відкриття обласні та міські владці.

IMG_6312Патрульні пройшли вишкіл у Черкасах. Підсилили тутешній підрозділ і патрульними з інших міст, зокрема Києва. Віднині вони нестимуть службу біля посту поліції на 210-му кілометрі автодороги державного значення Київ-Одеса М-05 та на дорозі, що проходить через Умань.

IMG_6275Планували запустити патрульну поліцію на Уманщині ще рік тому. Нині ж – ця робота завершена. Втім набір ще триває. Адже надалі, за словами заступника голови Національної поліції України полковника поліції Олександра Фацевича, підрозділ значно збільшать, залучивши до роботи місцеву молодь.

IMG_6281– Створення патрульного підрозділу на Уманщині – вкрай необхідна справа, – каже заступник голови облдержадміністрації Сергій Овчаренко. – Для цього тут провели велику роботу. Все – задля збереження життя та здоровя громадян, забезпечення правопорядку. Адже де є правопорядок, так люди відчувають безпеку. На території Уманщини перетинаються міжнародні шляхи. Тут значне транспортне навантаження, яке відтепер, за допомоги поліцейських, буде значно легше регулювати.

IMG_6311

 

Автор статті