Уманчанин – бронзовий призер світового чемпіонату з хортингу

efb3e8c875e6160e82df2fe67b8b6ffaСтудент ІІ курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Ілля Клочан у складі збірної України взяв участь у чемпіонаті світу з хортингу серед чоловіків. Спортсмен успішно дійшов до півфіналу змагань, однак поступився українцю, майбутньому чемпіону змагань. Ілля Клочан (вагова категорія 60-65кг) посів ІІІ місце чемпіонату світу з хортингу та виконав норматив Майстра спорту України, повідомляють в Уманському МВК.

Змагання світового масштабу з національного виду спорту проходили в Трускавеці 17-20 листопада. Участь у турнірі взяли понад 450 спортсменів з усіх куточків світу: Білорусії, Молдови, Азербайджану, США, України, Франції, Росії та Марокко. Національну збірну команду представляли 283 особи, які пройшли попередній відбір у відповідних розділах на чемпіонатах України.

Довідково:

Хортинг – український вид спортивних єдиноборств. Позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до українських традицій.

Автор статті