Уманчанам надаватимуть невідкладну допомогу по-новому

20160609_102335 Сучасний пункт невідкладної медичної допомоги відкрили в Уманській міській лікарні. Там усе за європейськими стандартами. Від ремонту – до оснащення.

Цей проект – результат партнерства влади й Ізраїльського агентства з розвитку міжнародного співробітництва MASHAV при Міністерстві закордонних справ Держави Ізраїль.

– Із рік тому Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні розповів мені про намір реалізувати такий проект, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Подібного пункту з надання невідкладної допомоги немає в жодній черкаській лікарні. Тепер решті є, на кого рівнятися. Це справді європейські стандарти. Ізраїльська сторона все контролювала. І що особливо важливо – в межах співпраці уманські лікарі пройшли навчання в їхніх ізраїльських колег.

20160609_102257Усе обладнання подароване агентством MASHAV. Із ремонтом пункту допоміг народний депутат України Максим Поляков і місцеві підприємці.

– Для нас Умань важливе місце, – наголошує Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Еліав Бєлоцерковські. – Тому ми хочемо підтримувати це місто та його жителів. Вирішили, що нині найважливіше – допомогти уманським лікарям рятувати людські життя. Ось днями саме завдяки новому обладнанню тут вдалося врятувати життя хлопчику. І це – найкраща оцінка нашому спільному проекту. Я вдячний обласній владі в особі очільника Юрія Ткаченка та міській за наше партнерство. А також усім, хто долучився.

Посол висловив готовність утілювати в Умані нові соціальні проекти.

20160609_102306 20160609_103601

Автор статті