Умань – серед муніципалітетів-лідерів, які впроваджують світову ініціативу «Громада, дружня до дітей та молоді»

3453045d0a9d64d3c1d38d7542d7d2b3Місто Умань увійшло до групи 5 муніципалітетів-лідерів від України, які першими виконали вимоги ЮНІСЕФ на кінець 2018 року. В грудні місто отримало міжнародний статус-кандидата престижної світової ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді».

Днями відбулось засідання координаційної ради де учасники звітували про хід впровадження ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» в I-ому півріччі 2019 року.f4bdb5baec75d7a78be3fe655846b4ee

Заступник міського голови Жанна Лозінська наголосила, що одним із пріоритетних напрямів роботи міської влади у 2019-2020 роках обрано втілення Плану дій із впровадження ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді», який спрямований на зростання благополуччя найменших мешканців міста, поваги до їх точки зору, захисту їх прав та інтересів, створення безпечного середовища.

Виконуючи рекомендації ЮНІСЕФ щодо реалізації Ініціативи у 2019 році в Умані виконали ряд заходів щодо її ефективного впровадження. Йшлося зокрема про затвердження складу координаційної ради і моніторингової групи для збору, обробки, систематизації та аналізу інформації про стан виконання Плану дій;  про забезпечення комунікації; про склад п’яти міні-груп із запровадження ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді». Для кожної міні-групи розробили конкретні завдання щодо реалізації Ініціативи.9281ce1c3ab240b03d906b56562e8280

Наразі про підсумки роботи із зазначеного питання доповіли керівники-міні-груп. Тож учасники заходу разом із доповідачами мали змогу обговорити інформацію щодо стану реалізації прав дітей в Умані. Зокрема мова йшла про «Право на визнання, повагу та справедливе ставлення», «Право бути почутим», «Право на охорону здоров’я, освіту, та соціальний захист», «Право на безпеку», «Право на дитинство».

На завершення учасники заходу окреслили пріоритетні завдання на майбутнє.

За інформацією Уманської міської ради

Автор статті