Умань: рятувальники розгорнули зведений загін

14494755_743499049121648_8150424121811649767_nЗ метою реалізації плану забезпечення безпеки прочан та місць релігійних відправлень в місті Умань розгорнуто спеціальний зведений загін Управління ДСНС України у Черкаській області.

У відповідності до наказу начальника Управління, генерал-майора служби цивільного захисту Віктора Гвоздя особовий склад Уманського гарнізону  з 27 вересня перейшов на посилений варіант несення служби.

Напередодні рятувальники Уманського районного відділу здійснили розгортання спеціального наметового табору. На території містечка сконцентровано техніку та особовий склад зведеного аварійно-рятувального загону, до складу якого увійшли сили з пожежно-рятувальних підрозділів Христинівського, Тальнівського, Маньківського, Звенигородського, Жашківського, Катеринопільського, Лисянського та Монастирищенського районів. Загалом 90 чоловік особового складу та 17 одиниць оперативно-рятувальної техніки.

Крім того,  до загону прибули фахівці відділення водолазних рятувальних робіт, групи піротехнічних робіт, відділення радіаційого, хімічного та біологічного захисту та медичної служби з аварійно-рятувального загону спецпризначення.

Начальник відділу реагування на НС  Управління Олександр Горобець, який очолює штаб зведеного загону наголосив: «Головне завдання особового складу – оперативне реагування на можливі надзвичайні ситуації під час проведення культових заходів брацлавськими хасидами у меморіальному комплексі цадика Нахмана.»

За інформацією Управління ДСНС України у Черкаській області

Автор статті