Укравтодор готує загальнодержавну Стратегію розвитку українських доріг, і такий документ має бути на місцях – на рівні областей

завантаженняДержавне агентство автомобільних доріг України наразі готує загальнодержавну Стратегію розвитку доріг на середньострокову перспективу, і подібні плани мають згодом з’явитися на місцевому рівні – в кожній області країни. Про це сказав Прем’єр-міністр України  Володимир Гройсман під час перевірки стану поточного та середнього ремонту автодороги М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине.

«Зараз «Укравтодор» робить Стратегію доріг – і раніше такого системного документа не було. Зараз завдання аби такий план був по кожній області, аби системно підходити до робіт щороку, – сказав Глава Уряду. – З наступного року ми запускаємо Дорожній фонд, матимемо системне фінансування і відповідальність за використання ресурсів».

При Цьому Глава Уряду підкреслив, що вже зараз бачить зміни в організації робіт та формуванні дорожнього господарства в цілому. «Робота організована більш системно, маємо  нову проектно-кошторисну документацію, нову якість техніки й технологій», – сказав Володимир Гройсман і додав, що контроль виконання завдань також має бути на високому рівні.

За інформацією Урядового порталу

Автор статті