Український прапор піднято в олімпійському Пхьончхані

Prapor_Ykrayini7 лютого в олімпійському селищі Пхьончхану відбулась урочиста церемонія підняття державного прапора України.

Підняття синього-жовтого стягу супроводжувалася виконанням державного гімну на честь Національної олімпійської збірної України.

Дана церемонія є тратдиційною напередодні відкриття Олімпійських ігор та символізує готовність спортсменів до участі у головних стартах чотириріччя.

Разом з спорстменами та тренерами вітчизняної команди участь в урочистій церемонії взяли президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, шеф місії української делегації Анна Сорокіна, які залишили свої підписи на стіні перемир’я.Prapor_Ykrayini2

Слід відзначити, що почесну місію пронести прапор України на церемонії відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор довірили олімпійській чемпіонці з біатлону Олені Підгрушній.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов на своїй сторінці у Facebook побажав всій команді гідно представити нашу країну на зимових Олімпійських іграх-2018.

«Пам’ятате, що на вас покладена велика й патріотична місія – прославляти через спорт незалежну Українську державу, яка сьогодні воює за мир на своїйземлі, територіальну цілісність та соборність», – наголосив Ігор Жданов.

Нагадаємо, “біла Олімпіада” в Пхьонхані офіційно стартує 9 лютого о 13.00 за київським часом. Спостерігати за спортивним святом та змаганнями українські вболівальники матимуть змогу на каналі UA:Перший.

Фото: НОК УкраїниPrapor_Ykrayini3

Автор статті