Українські міжнародні резерви у червні зросли на 346 млн доларів

Міжнародні резерви України на 1 липня 2015 року становили 10 млрд 264 млн доларів США в еквіваленті. У червні 2015 року відбулося зростання обсягу міжнародних резервів на понад 346 млн дол США. Сьогодні обсяг міжнародних резервів України є достатнім для виконання зобов’язань і поточних операцій Уряду та Національного банку України.

Цьому посприяло формування позитивного сальдо інтервенцій Національного банку України на міжбанківському валютному ринку, надходження на користь Уряду від розміщення державних облігацій України у сумі 140 млн доларів та від конвертації китайських юанів у сумі 419,2 млн дол. США.

Зростання міжнародних резервів України відбулося попри необхідність здійснення значних платежів з погашення та обслуговування державного та гарантованого державою боргу в іноземній валюті в сумі 275,6 млн доларів США, у тому числі 274,3 млн дол. США з обслуговування облігацій зовнішньої державної позики та обслуговування і погашення державних цінних паперів. Крім того, перерахування Міжнародному валютному фонду у червні склали 175,7 млн дол. США.

 

За інформацією прес-служби Національного банку України

 

Автор статті