Учні з Шполянської громади навчалися у Великобританії

viber-image-3Нещодавно група учнів Шполянської громади разом з керівником- учителем англійської мови  гімназії Кравченко Тамарою повернулися із Великобританії. Протягом трьох тижнів Колісник Богдан, Курінний Ілля, Нечай Альбіна, Пасєка Анна та Шовковий Олександра, на запрошення Британського освітнього комплексу «East-West Bridge Centre»,  навчались відповідно до міжнародного формату.  Діти із захопленням вивчали новий мовний рівень, виконували різноманітні завдання та готували власні креативні проекти. Безумовно, щоденне спілкування з носіями мови допомогло подолати комунікативний бар’єр та повірити у власні сили й можливості.

viber-image2-1-768x1024

 

Багато нових і незабутніх вражень отримали діти від відвідування Букінгемського палацу та другої резиденції королеви Єлизавети ІІ у Віндзорі,  музеї Лондона . Учні  дізнались багато цікавих фактів із життя королівської сім’ї, історії Лондона і Великобританії та про визначні місця Туманного Альбіону. Всесвітньо відомий Оксфорд  відкрив  завісу загадкового світу Гаррі Поттера і дав можливість побачити університет, де знаходиться та сама Велика зала Хогвартса.

 

А відвідавши студію братів Варнерів «Створення Гаррі Поттера», ще довго ділились враженнями від побаченого. Музей воскових фігур Мадам Тюссо теж народив  хвилю емоцій та вражень. Захват від  видів на Лондон з висоти 135 метрів з Лондон Ай ще довго буде в серці кожної дитини. Школярі отримали не тільки інформацію про історичний та культурний спадок Великобританії, а й стали самостійнішими, розвинули навички спілкування з іноземними однолітками та дорослими.

За інформацією Шполянської міської ОТГ 

Автор статті