Учні Яснозірського шкільного лісництва висадили разом з лісівниками 5 тисяч сіянців сосни

5-4Вже не один рік поспіль учні Яснозірського шкільного лісництва є найпершими помічниками корсунь-шевченківських лісівників у всіх їх лісівничих справах. І цього разу школярі долучилися до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Діти спільно з лісівниками та місцевими жителями провели заліснення лісової ділянки на території Яснозірського лісництва Корсунь-Шевченківського лісгоспу на загальній площі 1,2 га, висадивши 5 тис. сіянців сосни звичайної.

– Учні Яснозірської загальноосвітньої школи I-III ступенів – це не просто наші незмінні помічники, вони по-справжньому є юними любителями природи. Саджати ліс для них – це щорічна добра традиція, на яку чекають з нетерпінням, адже саме  під час такої акції вони закріплюють свої теоретичні знання та набувають практичного досвіду у лісівничій справі. Вони з радістю роблять свій маленький вклад у примноженні лісів Черкащини і тепер разом із ними підростатиме і молодий красивий ліс, – зазначає лісничий Яснозірського лісництва Леонід Буруль.

6-5Наостанок, за гарною доброю традицією на школярів чекав запашний лісовий чай та смаколики від корсунь-шевченківський лісівників.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства

Автор статті