Учні шкільного лісництва примножили ліси на Лисянщині

1У Лисянському лісгоспі 21 березня в Міжнародний день лісів стартувала щорічна акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Її учасниками та дебютантами стали учні Лисянського шкільного лісництва.

Нагадаємо, його відкрили торік наприкінці вересня. До команди юних природолюбів увійшли учні Лисянської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2.

Під час заходу доповнили лісових культур у Лисянському лісництві на площі 0,9 га. Насадження були створені в минулому році також в рамках всеукраїнської акції. Доповнення проводили однорічними сіянцями дуба звичайного.

– Адміністрацією лісгоспу прийнято рішення про закріплення даної площі за шкільним лісництвом, – розповідає директор ДП «Лисянське лісове господарство» Володимир Штанько. – За час навчання учні проводитимуть догляди та вивчатимуть ріст та розвиток молодого насадження до переведення його у покриту лісом площу.

Це, за словами лісівника, дасть змогу молоді зрозуміти, скільки часу і зусиль потрібно, аби виростити новий ліс. Дозволить також по-іншому оцінити власну і чужу працю, вкладену у примноження зеленої скарбниці краю.

2 4

 

 

 

 

 

 

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Автор статті