Учень зі Шполянщини – лауреат Всеукраїнського конкурсу учнівських есе

Logo-obmudsmanaЯк повідомляють в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, з метою розвитку культури прав людини, поширення інформації про права людини, підвищення мотивації педагогічних працівників до навчання правам людини, восени 2015 року відбувся Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини і сучасні виклики України». Робота учня зі Шполянського району увійшла до 15 лауреатів конкурсу.

s56249714На конкурс було надіслано близько 500 робіт практично з усіх регіонів України. Серед них й есе учня 10 класу Шполянської ЗОШ №1 Андрія Буза – неодноразового призера обласних предметних олімпіад. Разом зі своїм консультантом – вчителем історії та правознавства Тетяною Обревко – десятикласник у своєму творчому есе порушив теми права на життя, питання свободи слова, продемонструвавши розуміння важливості прав людини для молодого покоління українців.

 

Довідково:

Конкурс організований програмою USAID «Права людини в дії», яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини, в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської.

Автор статті