У жовтні відбудеться Міжнародна виставка «REVADE 2018»

64340_revade-000З 8 по 11 жовтня 2018 року у виставковому центрі Pins Maritimes в м. Алжир (Алжир) відбудеться ІІІ Міжнародна виставка «REVADE» на тему «Кругове підприємництво, важіль для розвитку управління відходами», інформує управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА.

Мета виставки – сприяти підприємництву та заохочення до створення компаній, які спеціалізуються у галузі переробки та утилізації відходів з використанням найсучасніших технологій та новітнього обладнання.

Враховуючи прийняття Національної стратегії управління відходами до 2030 року та поступове впровадження європейських вимог, норм та стандартів у сфері поводження з відходами, участь у міжнародних виставкових заходах дає можливість ознайомитися з новітнім технологіями  та обладнанням у цій сфері.

Детальна інформація з організаційних питань проведення виставки розміщена на офіційних сайтах  REVADE 2018 та Chambre Algerienne de commerce et d’industrie.

В разі зацікавленості щодо участі, повідомляйте Департамент інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення облдержадміністрації (тел. 37-10-94, е-mail: transport.opk@ukr.net ) та управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації (тел. 63-36-55, е-mail:38715482@mail.gov.ua ).

Автор статті