У вихідні на Черкащині буде морозно

З другої половини березня часті зміни синоптичної ситуації суттєво знижують температурні максимуми. Ще завтра європейський антициклон порадує черкащан тихою, малохмарною та теплою погодою: вночі 2-4º тепла, вдень 13-15º. Але у вихідні характер погоди зміниться, відзначає начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Розпочнеться вплив тилової частини північно-західного циклону, який переміщується на Урал. Холодні північні повітряні течії принесуть у суботу дощі, які вночі на неділю перейдуть у мокрий сніг. Температура вночі знизиться до 1-6º морозу, вдень очікується лише близько 0º. Відчуття холоду додаватиме посилений вітер.

На початку нового тижня опади прогнозуються невеликими, а похолодання продовжиться. Температура вночі досягатиме 3-8º морозу, а вдень від 2º морозу до 3º тепла.

Але цьогорічний березень продовжує випереджати календар. Тому незважаючи на «друге арктичне вторгнення», доцільно не збавляти темпи весняно-польових робіт. Прохолодна, волога та вітряна погода у вихідні дні більш сприятиме «домашньому» відпочинку, що особливо актуально під час карантину.

Автор статті