У вересні Україна прийматиме Міжнародний Форум

rukopozhatie+rukopozhatie+v+kartinkah+delovoe+rukopozhatie+rukopozhatie+klipart+90579821714
З 22 по 24 вересня 2015 року відбудеться XIII Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє». Мета цьогорічногоФоруму – об’єднати зусилля влади і бізнесу, науки та виробництва для реалізації першочергових завдань державних програм та планів з модернізації і реконструкціїоб’єктів ПЕК, енергогосподарств виробничої сфери, вирішити проблеми у теплоенергопостачанні ЖКГ і соціальній сфері.
У програмі Форуму:
– Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості -2015». Тематика виставки охоплює широкий спектр енергетичного та електротехнічногообладнання;
– Галузева експозиція «ПЕК України», яку представляють провідні державні енергетичні підприємства та компанії, такі як HAK «Нафтогаз України», ДП НАЕК «Енергоатом», ДП НЕК «Укренерго», ПАТ «Укргідроенерго», презентуватиме різні інвестиційні проекти паливно-енергетичного комплексу.
Також у рамках Форуму відбудеться II Всеукраїнський семінар інженерів енергетиків, присвячений кращим практикам енергозбереження та ефективного управління енергетичним господарством.
Форум відбудеться на території Міжнародного виставкового центру. Організатори форуму – Міненерговугілля та TOB «Міжнародний виставковий центр».

Для довідок:
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України: тел./факс: +38 044 531-36-12; e-mail: natalia.kazakova@mev.energy.gov.ua
TOB «Міжнародний виставковий центр» 02660, Київ, Броварський проспект, 15
Тел./факс +38 044 201-11-57, 201-11-78; e-mail:lyudmila @iec-expo.com.ua
Веб-сторІнка Форуму: www.iec-expo.com.ua

Автор статті