У вересні продали права оренди 92 га землі на території Черкащини

ya-13261Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області минулого місяця організували 10 електронних земельних торгів, під час яких продали права оренди 18 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 92 гектари.

Наразі в користування інвесторам передали на сім років 4 ділянки на Драбівщині та по 7 у Жашківському й Кам’янському районах. До сільських рад, в адмінмежах яких розташовані ці ділянки, переможці торгів разом сплачуватимуть майже 165 тис. грн щороку.

Довідково:

Електронні торги проводять відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. №688 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів і забезпечення зберігання та захисту даних під час їх проведення».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

 

Автор статті