У травні на Черкащині відбудеться перший експо-фест

129-554f3d9c5d598a9ea0846c03965013d6Черкаси прийматимуть перший в Україні експо-фест AGROSHOW UKRAINE 2017. Це один з найбільших заходів агропромислової галузі в Східній Європі. Він відбудеться 18-20 травня на території аеропорту. Про це інформують в управлінні агропромислового розвитку ОДА.

Експо-фест це – сучасний виставковий формат open-air, який поєднав в собі комерційну, освітню та розважальну платформи. Це єдиний захід з новітнім підходом до його проведення. Він проводиться за підтримки Міністерства продовольства і агропромислового розвитку України, Черкаської обласної державної адміністрації та управління АПК в Черкаській області. Організатором виступає ТОВ «Євро Бізнес Консалтинг».

AGROSHOW UKRAINE 2017 орієнтований як на лідерів агропромислового ринку, так і на нових гравців та амбіційних стартаперів. Всі учасники матимуть змогу вигідно представити свій продукт завдяки унікальним рекламним можливостям.

На фестивалі представлять такі тематичні розділи: сільгосптехніка та обладнання, рослинництво та агрохімія, тваринництво, біоенергетика, сучасні енерго- та біотехнології, агроекономіка та управління, інформаційні технології та агросервіс, траспорт, логістика та ін.Також діятиме фестиваль інновацій. Він проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнались про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства мали стимул впроваджувати їх.

Також у рамках фестивалю буде зафіксований рекорд України з кількості дронів в небі в одному місці. Найочікуванішою подією на AGROSHOW UKRAINE 2017 стане «Лабораторія агромаркетингу».

Розважатиме протягом 3 днів відвідувачів насичена тематична шоу-програма. На території AGROSHOW UKRAINE 2017 відбудеться ПоросяФест – забіги поросят, DroneExpoShow – виступ танцюючих в небі дронів, TractorWash Girls – шоу мийки тракторів, Agrimotor Challenge – перегони та змагання між тракторами, долання смуги перешкод, Horse-Raise – майстер класи кінного клубу, БарбекюФест  та багато іншого.

Організатор-розпорядник: ТОВ «ЄВРО-БІЗНЕС КОНСАЛТИНГ»

+38 (093) 060 31 06, +38 (098) 298 80 44, +38 (0472) 500 065

agroshow.ua@gmail.com

www.agroshow.com.ua

Автор статті