У Степанківській «Яблуньці» активно готуються до Нового року

DSC_0869У дитячому садочку «Яблунька», що в Степанках Черкаського району, вже активно готуються до новорічно-різдвяних свят. Нагадаємо, дошкільний заклад розпочав повноцінну роботу 18 грудня. У п’ятницю свій перший день у «Яблуньці» провели 15 дітей, а нині їх вже 22-є.

DSC_0883Завідувачка ДНЗ «Яблунька» Алла Семенюк розповіла, що садок розрахований на 60 дітей, котрі навчатимуться в трьох групах – мішаних: старша-середня, середня-2 молодша та друга молодша.

– Нині ще не всім батькам вдалося пройти медичне обстеження дитини, – каже Алла Сергіївна. – А без нього ми не маємо права приймати діток до дошкільної установи. Тому в п’ятницю в садку було лише 15 дітей з усіх груп. Відповідно до режиму відвідування та для адаптації до умов перебування вони провели тут лише півдня. Сьогодні ці діти залишалися на повний день, а 7 новоприбулих були до обіду.

DSC_0861Керівниця також повідомила, що сьогодні до Дня Святого Миколая для малечі організували веселі розваги. Наразі ж тут активно готуються до Нового року, адже часу залишається обмаль: «Перше Новорічне свято в нас відбудеться обов’язково. Ми сподіваємося, що до нас завітає багато гостей, яких обіцяємо порадувати веселими піснями, віршами й танцями. А ось усіх своїх 60 вихованців плануємо зустріти вже після Новорічних свят».

Довідково:

ДНЗ «Яблунька» будували бюджетним коштом, а це понад 5 млн 600 тис. грн, і коштом місцевого господарства СТОВ «Степанки».

 

Автор статті