У спеку на Черкащині обмежуватимуть рух вантажівок

ujw8hy7cАби уберегти асфальтне покриття, у спекотну погоду на дорогах області запроваджують сезонні обмеження руху для великовагового автотранспорту. Про організацію та проведення цих превентивних заходів в області говорили днями на нараді під головуванням заступника очільника області Костянтина Омаргалієва.

Тимчасові обмеження руху великовагових та великогабаритних транспортних засобів розпочнуться з 1 червня за умови підвищення температури повітря до +28° С. Як відзначають в Службі автомобільних доріг області, обмеження діятимуть з 7 до 22 години для транспорту, загальна маса яких перевищує 24 тонни та навантаження на вісь більше 7 тонн.

– Зараз для нас першочергові завдання – це ремонт та належне утримання доріг, – зауважує Костянтин Омаргалієв. – Важливо також упереджувати руйнування дорожнього покриття. Особливо у літній період, коли під дією високих температур та значного руху великовагового транспорту, на дорогах утворюється та поглиблюється колійність. Для цього ми з року в рік спільно зі Службою автомобільних доріг Черкащини запроваджуємо тимчасові обмеження руху великовагового транспорту. Для інформування водіїв про обмеження руху вже встановлені відповідні знаки та панно на автодорогах, а також діють місця відстою автотранспорту. Адже маємо не лише дбати про ремонт шляхів, а і за їхнє збереження.

Відзначимо, тимчасові обмеження руху вводяться на виконання вимог Закону України «Про дорожній рух», Закону України «Про автомобільні дороги», постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.07 №879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» та  розпорядження Черкаської облдержадміністрації від 04.07.08 р. № 200.

 

 

Автор статті