У Смілянському та Кам’янському районах ремонтують дорогу Н-01

Тривають 0e023e70a543c0f3c3186264933f14f6роботи з поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі національного значення Н-01 Київ-Знам’янка в Смілянському та Кам’янському районах Черкащини.

Наразі закінчено роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг» та ліквідацією пучин із заміною всього конструктиву дорожнього одягу. Наприкінці минулого тижня завершено влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Наразі підрядною організацією проводяться роботи із влаштування узбіччя, влаштування з’їздів з автодороги та ведеться підготовка до влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття.

Ремонт цієї ділянки автодороги розпочато 2017 року та відповідно до обсягів фінансування, передбаченого постановами Кабінету міністрів України, було відновлено 13,7 км автодороги від м. Сміла до кордону Кіровоградської області. У 2018 продовжується відновлення ділянки автодороги протяжністю 6 км. Роботи із поточного середнього ремонту, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, виконує підрядна організація ТОВ «ПБС», яка вже в липні 2018 року планує повністю закінчити роботи та ввести об’єкт в експлуатацію.

Прес-служба САД у Черкаській області

 

Автор статті