У Смілі підписали перші договори про наставництво

29496591_776515839216119_6278614885303582720_nДнями Смілянський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді підписав перші договори про наставництво. Підписання відбулося у Смілянській спеціальній загальноосвітній школі інтернат І-ІІ ступенів.

«Процес наставництва тільки починається. Протягом 2017 року ми впевнено йшли до мети, опановували нові знання та навички відкривали нові горизонти та інакше почали дивитись на питання, що стосуються наставництва та несімейних форм виховання. Це водночас дуже не простий, але такий необхідний шлях яким ми йдемо. Дякуємо нашим Наставникам з Київської ГО «Одна Надія» Тетяні Іордан, Вікторії Андросовій, Ірині Сацюк, Тетяні Коваль, Черкаському обласному ЦСССДМ та усім хто долучився до процесу масштабування наставництва в Україні. Попереду багато кропіткої роботи чекає на наставників, дітей, працівників закладу та працівників центру. Проте ми чітко знаємо заради кого і для чого ми це робимо. Тож ми докладемо зусиль, щоб забезпечити процес наставництва найкращим чином», – зазначають у центрі соціальних служб.

Довідково:

В Україні восени 2016 практики наставництва введенені в законодавство як елемент системи підтримки дітей-сиріт і позбавлених батьківської опіки «насамперед у підготовці до самостійного життя».

Наставником називають особу, яка передає знання та досвід.

За інформацією Смілянської міської ради

Автор статті