У січні 64 жителів Черкас задекларували понад 6 млн грн. доходів

ДПIЗ початку деклараційної кампанії, яка триває з 1 січня до 1 травня 2016 року, вже 64 черкасці задекларували отримані торік доходи на загальну суму майже 6,2 млн. грн. Такі декларанти мають сплатити до бюджетів понад 312 тис грн. податку на доходи з фізичних осіб та понад 91 тис грн. військового збору, повідомила заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Анна Білик.

Обов’язок з подання річної декларації про майновий стан і доходи за 2015 рік виникає у тих громадян, які торік отримували доходи, що підлягають оподаткуванню, від осіб, які не є податковими агентами, у вигляді доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та/або нерухомого майна; доходів від надання майна в лізинг, оренду (суборенду), житловий найм (піднайм); інвестиційного прибутку; вартості успадкованого чи отриманого у дарунок майна; іноземних доходів.

Крім того, слід обов’язково подати декларацію громадянам, які у 2015 році отримували доходи у формі заробітної плати (інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород) від двох і більше податкових агентів.

 

Автор статті