У шполянській «Ялинці» діти вчаться патріотизму та їздять на електромобілях

???????????????????????????????

Справжні новації – у справді затишному й дивовижному дошкільному навчальному закладі № 1 під назвою «Ялинка», що в місті Шпола. Його відвідав учора заступник голови – керівник апарату ОДА Віталій Коваль спільно з головою Шполянської райдержадміністрації Володимиром Потапенком. Натомість завідувач закладу Юлія Кравченко достеменно розповіла про те, як у стінах садочка небайдужий та відповідальний персонал перетворює малечу в усвідомлених українців, котрі готові йти до школи.

6-груповий  навчальний заклад, якому вже 70 років, розрахований на 99 місць, однак нині тут перебуває 147 діток. І хоч у районі існує явище перенавантаження дошкільних закладів, черга відсутня.

???????????????????????????????

На подвір’ї «Ялинки» – майстерно створений автомайданчик для навчання діток правилам дорожнього руху. Тут встановлено справжні світлофори, які працюють, є пішохідні доріжки, зупинки. А малеча їздить на самокатах, велосипедах і навіть електромобілях. Між іншим, керівник закладу Юлія Кравченко розповіла, що дітлахи, випускаючись, отримують свідоцтва про знання правил дорожнього руху.???????????????????????????????

Саме ж приміщення садочка укомплектовано новими меблями, іграшками, посудом. Тут є ігрові кімнати, музична, спортивна зали та інші.  А також працює дбайливий та душевний колектив. І саме руками цих людей створюються ті умови, в яких щоденно перебувають діти.

???????????????????????????????

– Досягаємо таких результатів завдяки співпраці з міською радою, з районною адміністрацією, батьківським комітетом, – зазначила завідувач «Ялинки» пані Юлія. – Але знаємо: все, що вкладаємо в наших діток, обов’язково повернеться сторицею. У цьому переконані й вихователі садочка.

Між тим, варто зауважити, що цього року з районного бюджету були виділені кошти на садочки, зокрема «Ялинці» – 191 тисячу грн, в результаті тут вже замінили 60 вікон.

Віталій Володимирович поспілкувався з малечею, персоналом, оглянув групи, ігрові кімнати, спортивну, актову зали, в останній з яких дівчатка й хлопчики заспівали пісень та розповіли гостям віршики.

IMG_2176

Та найбільше заступник голови був вражений тим, що в кожній із груп облаштовані спеціальні Куточки з оберегами, де стоять колоски, мініатюри українського прапора, ляльки-мотанки, одягнені в традиційне вбрання, ікони… У кожного такий Куточок – особливий, з власне підібраними деталями. Окрім того, в приміщенні, зображено мапи України, текст Гімну, Герб, Прапор. На переконання Віталія Коваля, саме такий підхід є запорукою виховання в наших дітях відчуття патріотизму та любові до рідної країни.

– А коли вихованці та батьки вдячні, це – найліпша оцінка, – сказав Віталій Володимирович та наостанок побажав колективу закладу сил, натхнення і подальших досягнень.

???????????????????????????????

Автор статті