У Шполі відновлять центральну площу

реконстр_площі

У Шполі візьмуться за реконструкцію головної площі міста – Героїв Майдану. Ініціював такі роботи очільник району Володимир Потапенко. Починання полян підтримав голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко. Нещодавно, саме за його сприяння, Кабінетом Міністрів України підписано розпорядження №463, за яким для Шполянщини передбачено субвенцію з державного бюджету на реконструкцію постамента колишнього пам’ятника Леніну в сумі 688 тисяч гривень.

Раніше на оновлення головної площі Шполи вже було виділено 380 тисяч гривень. Тож загальна сума коштів державного бюджету становить 1 мільйон 32 тисячі гривень.

Відзначимо, за задумом голови Шпоялнської РДА, на місці колишнього пам’ятника Леніну мав з’явитися фонтан. Це питання було винесене на обговорення громадськості та отримало підтримку однодумців. Зокрема й очільника області.

Шполянська райдержадміністрація щиро дякує Юрію Олеговичу за постійну підтримку у всіх починаннях районної влади задля добробуту та покращення рівня життя жителів міста та району.

Шполяни також подякували і голові наглядової ради групи компаній «ЛНЗ» Дмитру Кравченку та директору СТОВ «Агрофірма «Вись» Василю Варенику, які свого часу взяли на себе вирішення питання фінасування робіт для виготовлення проектної документації.

За інформацією Шполянської РДА

Автор статті