У школах Дмитрушківської громади запроваджують роздільний збір відходів

-11719Таким чином, мешканців громади змалечку привчатимуть до цивілізованого  поводження із відходами, як у країнах Європи. На території громади, що об’єднала 6 сіл  Уманського району, діє 6 навчальних закладів – у кожному із них буде встановлено по 3 баки для роздільного збору пластикових пляшок, скла та паперу із 1 вересня цього року.

За словами голови ДмитрушківськоїОТГ Тетяни Шевчук, у перспективі у громаді планують запровадити роздільний збір відходів. А поки що налагоджують його цивілізований збір. Наразі встановлено сміттєві баки  в селах Собківка (50 штук), Гереженівка (20), Старі Бабани(27) таДмитрушки(8), а ще були закуплені урни для громади, встановлені у громадських місцях.

Попри те, що громада діє фактично, півроку, найближчим часом буде проведений ремонт дороги в с.Собківка, також  проводиться  капітальний ремонт будинку культури у с. Дмитрушки.  Також, на кошти інфраструктурної субвенції та власного бюджету, громада уже найближчим часом буде придбано для сільського комунального підприємства«Дмитрушки» – трактор та комплектувальні вироби : відвал, ротаційна косарка,машина для посипання піском, тракторнийпричіп – аби надавати послуги мешканцям громади.

За інформацією Черкаського центру розвитку місцевого самоврядування

Автор статті