У Східноєвропейському університеті вручили дипломи випускникам

IMG_0572Дипломи про здобуття освітніх ступенів молодшого спеціаліста та бакалавра сьогодні вручили 700 випускникам Східноєвропейського університету економіки і менеджменту, повідомляють у навчальному закладі.

З вітальним словом до випускників та їхніх батьків звернулася ректор вишу Любов Шпак.

– Перш за все, хочу побажати, щоб здобуті у нашому університеті знання стали запорукою вашої успішної кар’єри. Ніколи не забувайте свою альма-матер і викладачів, які вклали у вас частинку душі. Не зупиняйтеся на досягнутому і продовжуйте долати всі щаблі вищої освіти. Зичу, щоб ви завжди мали мету і впевнено йшли до неї, – промовила Любов Олександрівна.

Усіх присутніх із довгоочікуваною подією привітав перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль:IMG_0445

– Знаючи високу кваліфікацію і наполегливість викладачів Східноєвропейського університету, з упевненістю можу сказати, що ви випускаєтесь спеціалістами з визначеного напрямку, – звернувся до випускників Віталій Володимирович. – Повністю підтримую ректора у тому, що вам потрібно пройти усі ступені вищої освіти і отримати диплом магістра. Наша держава потребує сучасних, креативних фахівців у всіх сферах економіки. Ми ж, як влада, реалізуємо низку проектів, які дають вам можливість знайти робочі місця. Зокрема, нещодавно запущено завод побутової техніки Saturn, на черзі – інші інвестиційні проекти. Тож бажаю впевненості і нових досягнень.

До привітань долучився і директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин. На адресу випускників пролунали також вітання від директора Коледжу економіки і управління Сергія Шамари, директорів інститутів, завідувачів кафедр і викладачів. Вони побажали кожному знайти своє місце у житті, розвиватися і обов’язково досягати поставленої мети.

 

Автор статті