У серпні до місцевих бюджетів надійшло 413,3 млн гривень податків

22_mainУпродовж січня-липня цього року надходження до місцевих бюджетів становили 2,46 млрд грн, що на 833,6 млн грн більше, ніж торік. При цьому у серпні до місцевих бюджетів  надійшла рекордна сума платежів – 413,3 млн грн, зазначив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа.

Він додав, що найзначніші находження за вісім місяців – від податку на доходи фізичних осіб – 1 млрд 256,7 млн грн. Частка надходжень від ПДФО становить 51 відс. у  надходженнях до місцевих бюджетів Черкаської області.

Другий за обсягом надходжень платіж до місяцевих бюджетів – земельний податок та орендна плата за землю, – перераховано 458 млн грн. (+143,6 млн грн до восьми місяців минулого року).

Також надійшло 29,05 млн грн податку на нерухоме майно і 2,1 млн грн транспортного податку. Частка податку на майно (складається з податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки, земельного та транспортного податку) у місцевих бюджетах Черкаської області становить майже 20%.

Спрощенці – юридичні і фізичні особи сплатили 353,3 млн грн єдиного податку. Додаткові надходження податку на прибуток до місцевих бюджетів становлять за вісім місяців 18,5 млн грн.

Перспективним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається акцизний податок з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів (алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, нафтопродуктів). З початку року надійшло 220 млн.грн. акцизу, що в 1,7 раза більше ніж торік за 8 місяців.

За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області

 

Автор статті