У селі на Кам’янщині відкрили меморіальну дошку загиблому АТОвцю

IMG_20161013_124658-2-225x300Минулого тижня в селі Ребедайлівка Кам’янського району відкрили меморіальну дошку на фасаді рідної школи загиблого учасника АТО Олексія Погорілого. Про це повідомляють в Кам’янській РДА.

Олексій Погорілий зник безвісти 29 серпня 2014 року під час виходу із блокади під Іловайськом. У свої 19 років він став жертвою російсько-української війни на сході України. Спочатку був похований у Дніпропетровську як невідомий солдат. Згодом прийняли рішення про ексгумацію тіла та передачу його рідним для перепоховання. Тож кам’янська земля зустріла свого героя в домовині. Першого вересня минулого року у Ребедайлівці, після проведеної експертизи ДНК, відбулося перепоховання тіла, яке привезли батькам.

Колектив та учні приготували захід, присвячений світлій пам’яті юнака. Спогадами про нього ділилися перша вчителька Катерина Володимирівна і класний керівник Світлана Олегівна. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні та усіх загиблих в зоні АТО.

Найкращою ж пам’яттю загиблим героям має стати сильна українська держава та добробут її народу. Могутність і велич країни не може сформуватись сама по собі. Для цього треба докласти максимальних зусиль, прагнень і патріотизму. Від цього залежить майбутнє нашої Батьківщини.

Олексій народився у 1995 році в с. Ребедайлівка. Закінчив 9 класів місцевої школи, Кіровоградське ПТУ, здобув спеціальність слюсаря з ремонту автомобілів. У 2013 році пішов служити за контрактом до лав Української армії. Спочатку проходив службу у м. Кривий Ріг, а прийнявши присягу, був зарахований до І механізованого батальйону 17 танкової бригади на посаду старшого стрільця.

Автор статті