У Руськополянському лісництві Черкаського лісгоспу зростає 1,8 млн сіянців сосни

5У розсаднику Руськополянського лісництва Черкаського лісгоспу на площі в 1,5 га зростає понад 1,8 млн сіянців сосни звичайної. Це лісовий розсадник, що забезпечить структурні підрозділи підприємства посадковим матеріалом під час весняної лісокультурної кампанії. Про це інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

– Лісове насіння було висіяне на розсаднику у травні цього року. Упродовж літнього періоду ми постійно проводили різного роду догляди. Тож нині маємо якісний посадковий матеріал, яким навесні заліснимо вільні лісові ділянки, – зазначає лісничий Руськополянського лісництва Ігор Ткач.

Окрім основної лісоутворюючої породи лісгоспу, тут також зростають 15 тисяч сіянців дуба звичайного, 3 тис. сіянців горіха чорного, 55 тис. сіянців сосни кримської.

– Посадковий матеріал з цього розсадника використовують усі лісництва Черкаського лісгоспу. Тому на руськополянських лісівників покладено велику відповідальність. І вони цілком успішно з нею справляються, – говорить директор Черкаського лісгоспу Андрій Пустовіт.

 

Автор статті