У рамках місячника з благоустрою на Звенигородщині створили нові насадження

DSC00006У квітні у Звенигородському краї стартував місячник з благоустрою територій. У його рамках звенигородчани долучилися до проведення щорічної акції «За чисте довкілля», Дня благоустрою та «Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». За участю громадськості в районі висадили 480 саджанців дерев та 210 кущів, інформують у Звенигородській РДА.

CIMG4414Також. під час проведення дня благоустрою в 40 населених пунктах району прибрано 12 га прибудинкових територій, 9,6 га парків і скверів, 75 тис. м2 вулиць доріг, ліквідовано 23 стихійних сміттєзвалища (120 м3). Також  впорядковано в’їзди у населені пункти, дитячі майданчики, кладовища та братські могили, 4570 тис.м2 берегів водоймищ, зупинки громадського транспорту.

???????????????????????????????У День благоустрою голова райдержадміністрації Василь Довбуш зі своїми заступниками, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, представниками Державної екологічної інспекції у Черкаській області приєднався до проведення «Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Біля Звенигородської спеціалізованої школи імені Т. Шевченка висадили саджанці дубів.

Автор статті