У працівників пенітенціарної служби – професійне свято

IMG_6369Сьогодні відзначають професійне свято працівники пенітенціарної  служби. Вони відповідально виконують свої обов’язки вже протягом 18 років, відтоді як утворився центральний орган виконавчої влади з питань виконання покарань, правонаступником якого є Державна  пенітенціарна служба України.

IMG_6378Нині в обласній службі працює близько 1200 осіб, із яких майже 30 % – жінки. Всі вони виконують свої обов’язки в управлінні та чотирьох установах: трьох виправних колоніях, серед яких і жіноча, та слідчому ізоляторі, а також 24 підрозділах кримінально виконавчої інспекції.

Працівників структури привітав перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль:

– Добре усвідомлюємо, яку нелегку та кропітку працю  ви виконуєте. Як і держава в цілому, пенітенціарна служба не може стояти осторонь проєвропейських гуманістичних позицій. З одного боку ми говоримо про людей, які через певні обставини стали на шлях правопорушень, з іншого – працівники служби мають бути вмілими психологами, проявляти гуманність та милосердя. Адже варто допомогти не втратити віру в краще та повернутись до нормального життя. Ваша ж цілодобова віддана праця забезпечує спокій і порядок наших громадян.

Привітав персонал служби і начальник управління ДПтС України в Черкаській області Анатолій Грищенко, щиро дякував за відповідальне та вміле виконання поставлених завдань.

???????????????????????????????Начальник інспекції з мобілізаційної роботи та цивільного захисту управління Дмитро Клименко, який працює в службі вже 15 років, каже, що фахівці цієї сфери мають бути вправними психологами, мати бойову підготовку та зауважив, що кожного місяця для працівників служби проводяться відповідні навчання.

– Свої зусилля спрямовуємо першочергово на перевиховання правопорушників, – ділиться думкою Дмитро Андрійович. – Відповідно до кожної людини потрібен індивідуальний підхід. Ми ж розуміємо, що свого часу вони з різних причин порушили закон, однак маємо допомогти їм змінитися.

Автор статті