У Пенсійному фонді використовують skype-зв’язок для обслуговування громадян

DSC_2464_2Нову форму зв’язку з громадянами за допомогою електронної системи skype активно практикують у головному управлінні Фонду в Черкаській області. Так, у спірних питаннях щодо призначення пільгової пенсії заявників із районів запрошують взяти участь у онлайн-засіданні комісії з підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років.

За словами першого заступника начальника Головного управління Анни Вовкогон, новітні технології skype-зв’язку запроваджені в кожному управлінні Фонду на Черкащині. Така форма роботи із заявниками дуже зручна, бо дозволяє людям економити час і кошти. У Пенсійному фонді планують й надалі якомога ширше її застосовувати, наголосила перший заступник начальника головного управління.

Так, 24 лютого члени комісії на чолі з Анною Вовкогон в режимі skype розглянули документи жителя міста Христинівки Віктора Матенчука в присутності заявника. Фахівці задовольнили заяву колишнього тракториста сільськогосподарського підприємства частково та роз’яснили порядок оскарження ухваленого рішення.

Загалом комісія розглянула 15 справ із документами про роботу в шкідливих або важких умовах за Списками № 1 і № 2 та на інших посадах, які дають право на достроковий вихід на пенсію. Колишнім шахтарям, трактористам-машиністам, газоелектрозварювальникам, металізатору електронної промисловості, слюсарю-монтажнику, вихователю дитячого садка пільговий стаж підтверджено. Двом заявникам у підтвердженні спецстажу відмовлено з наданням ґрунтовних пояснень.

 

За інформацією ГУ Пенсійного фонду в Черкаській області

Автор статті