У новий рік – із новим житлом

???????????????????????????????Квартирне питання родин загиблих і бійців із інвалідністю вирішили на Черкащині. Сьогодні ключі від обнов їм вручили голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко разом із народним депутатом України Сергієм Рудиком.

Двадцять квартир придбали цього року на Черкащині для таких родин На це область отримала з державного бюджету понад п’ятнадцять із половиною мільйонів гривень.

– Попри складну ситуацію у країні, вдалося віднайти ресурс для забезпечення родин загиблих воїнів житлом, а також тих, хто отримав інвалідність першої та другої груп, – зауважує очільник області Юрій Ткаченко. – І я дякую нашому нардепу Сергію Рудику, нашому лобісту в бюджетному комітеті Верховної Ради України, який якраз посприяв спрямуванню області додаткових 10 млн грн. Так ми змогли закрити нинішню чергу. Наші воїни – великі патріоти, справжні герої. Хто віддав своє здоров’я, а хто навіть життя за єдність нашої країни. Тому ми просто зобов’язані дбати про них і їхні родини.

??????????????????????????????????????????????????????????????

Три родини загиблих бійців отримали ключі від нових помешкань раніше. Сьогодні ще дванадцятеро. Серед новоспечених квартировласників – 21-річний боєць Євген Руденко. Особисто приїхати по ключі він не зміг. Бо нині в Харкові на реабілітації.

– Женя підірвався на БТРі та втратив кисть правої руки під Новоайдаром на Луганщині, – розповідає мама військового Валентина Іванівна. – Дуже дякуємо за квартиру. Він її бачив, дуже сподобалася. Це справжній подарунок до Нового року.

???????????????????????????????Більшість квартир за письмовими заявами родин придбані в обласному центрі. Найближчими тижнями ще п’ять сімей загиблих АТОвців отримають ключі від очікуваних обнов. Поки триває процедура закупівлі.

Автор статті