У навчальних закладах області пролунав останній дзвоник

13267716_792141880888022_4175001458302695123_nДля понад 6,5 тисяч учнів шкіл Черкащини сьогодні пролунав останній дзвоник. До вітань випускників долучилися й представники обласної влади.

16 19

172На святкових урочистостях в Черкаській гімназії № 31 побував перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль. У рамках свята Віталій Володимирович наголосив, що учні школи є постійними переможцям олімпіад та інтелектуальних конкурсів різного рівня, а свої високі досягнення у навчанні підтверджують вступом до престижних вищих навчальних закладів України та за її межами. Водночас перший заступник голови облдержадміністрації відзначив педагогічний колектив гімназії, адже він виховує справжніх патріотів, якими пишаються її захисники, які знаходяться нині на вогневих рубежах, боронячи цілісність та незалежність України.

СШ17IMG_7619Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко цього дня долучився до святкування останнього дзвоника в Черкаській спеціалізованій школи І-ІІІ ступенів № 17. Для 120 випускників цієї школи пролунав останній шкільний дзвінок. Сергій Миколайович відзначив вагомі успіхи учнів школи та висловив сподівання, що у подальшому на сьогоднішніх випускників чекає мирне, сповнено всіляких успіхів життя.

??????????Свято останнього дзвоника у Смілянському НВК № 3 відвідав заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань. У святковій атмосфері Ярослав Григорович подякував педагогічному колективу навчального закладу за виховання молодого покоління, що стане рушійною силою розвитку нашої держави.

8До привітань випускників та присутніх на урочистій лінійці з нагоди завершення навчального року в Черкаській санаторній загальноосвітній школі-інтернат долучився начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський: «З останнім дзвоником у ваших серцях назавжди залишиться частинка рідної школи. Пам’ятайте про вчителів, які були вашими наставниками та протягом шкільних літ вели вас у доросле життя стежинами знань».

 

13У рамках урочистості колишній командир 2-го самохідного артилерійського дивізіону 43-ї бригади великої потужності, а нині військовий комісар Бориспільського об’єднаного військового комісаріату Київської області Анатолій Стуженко передав школі прапор міста Черкас зі словами подяки військових за небайдужість та волонтерську допомогу.

За інформацією управління освіти і науки облдержадміністрації

 

Автор статті