У «Мрії» завершилася третя патріотична зміна

на головну

Патріотичне виховання сьогодні в пріоритеті кожного навчального та оздоровчого закладу системи освіти. Не виключенням є дитячий оздоровчий табір санаторного типу «Мрія», адже саме тут ось вже втретє поспіль проводяться тематичні патріотичні зміни.

Протягом трьох тижнів близько сотні дітей, об’єднавшись у загони «Патріоти України», «Майбутнє України», «Батьківщина», відпочивали та набиралися наснаги перед новим навчальним роком.

«Ми – України дочки і сини, у світле майбутнє крокуємо ми», – саме так звучить гасло загону відпочивальниці Євгенії. «Тут подобається все, – каже дівчина. – Дуже добре годують. Проводять різноманітні конкурси, ігри. Особливо запам’яталися тематичні дискотеки, День самоврядування, де ми виконували роль вожатих. Протягом перебування ходили в зоопарк, кінотеатр, каталися на пароплаві, купалися в басейні».

s65845457

Святковою лінійкою завершилося перебування дітей в таборі, з якого, за словами відпочивальників, не хотілося від’їжджати. Привітати дітей та побажати наснаги в новому навчальному році завітали голова обкому Профспілки працівників освіти і науки України Ольга Жалдак, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сімушіна, батьки.

– Дорогі діти! Приємно щороку зустрічатися на території саме цього табору з вами – молодими, веселими, завзятими, юними. Важливо, що в цьому році кожна табірна зміна проходила під егідою національно-патріотичного виховання. Приємно чути ваші гасла, девізи, пісні. А головне –бачити ваші веселі, усміхнені обличчя, – звернулася до присутніх Оксана Сімушіна.

У рамках заходу табірчани у розважальній формі розповіли про свої враження від перебування. На завершення діти влаштували святковий концерт «Мрія» запалює зірки».

Автор статті