У місцевих бюджетах Черкащини є півтора мільярди гривень податків

деньгаЗ початку року на сьогодні до місцевих бюджетів Черкаської області надійшло 1,528 млрд грн податків. Це на 32 млн грн більше, ніж за чотири місяці минулого року, інформують у ГУ ДФС у Черкаській області.

Найзначніші находження – від податку на доходи фізичних осіб – 941 млн грн. Частка надходжень від ПДФО становить 61,6 % у надходженнях до місцевих бюджетів Черкаської області.

Другий за обсягом надходжень платіж до місцевих бюджетів – єдиний податок, якого перераховано 273,3 млн грн. Тобто на 9 млн грн більше, ніж торік за чотири місяці.

Земельного податку та орендної плати за землю перераховано в сумі 194 млн грн. Також надійшло 19 млн грн податку на нерухоме майно і 1,2 млн грн транспортного податку. Частка податку на майно (складається з податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки, земельного та транспортного податку) у місцевих бюджетах Черкаської області становить 14 %.

Як відзначають в ДФС області, за чотири місяці очікується збір до державного бюджету у сумі понад 1,3 млрд грн податків, до місцевих надійде 1,8 млрд грн. Надходження єдиного внеску сягнуть понад 1,3 мільярди гривень.

Автор статті