У Мартинівському НВК створять свій “Арт-простір”

9ec04675a3f5f610cdacbb92d08579e7Працівники відділу економіки та інвестицій спільно з відділом освіти, молоді та спорту  Степанецької об’єднаної громади розробили та подали на оцінювання проект “Арт-простір “Мартинівський скарб”. Він оцінювався в рамках конкурсу грантів, оголошеного Українським культурним фондом ( діяльність фонду  координується Міністерством культури України)  на розвиток освітніх програм. За результатами конкурсу ідея отримала позитивне рішення  щодо її фінансування.

Завдяки реалізації проекту в Мартинівському НВК передбачається створити “вільний простір” – приміщення, де молодь матиме можливість безкоштовно, цікаво й змістовно провести час під керівництвом керівників гуртків комунального позашкільного закладу «Центр дитячої та юнацької творчості».

За словами авторів проекту стратегія “Арт-простір “Мартинівський скарб”  передбачає сприяння розвитку змістовного дозвілля молоді громади, підтримку творчих й обдарованих молодих людей та розвиток культурних традицій у молодіжному середовищі.

За інформацією офіційного сайту Степанецької громади

Автор статті