У Литвинці на Канівщині відкрили відремонтований Будинок культури

32771859

Днями у селі Литвинець відбулася знаменна подія – відкриття відбудованого сільського будинку культури. У заході разом із місцевими жителями та гостями села взяли участь Литвинецький сільський голова Тетяна Шатило, голова районної державної адміністрації Сергій Дубенець та керівник агрофірми «Заповіт Шевченка ПрАТ НВФ «Урожай» Володимир Братанич. Саме вони урочисто перерізали стрічку з нагоди відкриття закладу.

Підвісна сучасна стеля, нова підлога, крісла, сцена та освітлення, внутрішнє та зовнішнє утеплення стін глядацького залу – все це відтепер є у Литвинецькому будинку культури, все це відтепер до послуг громади!

32773390

Розповідаючи односельчанам та всім присутнім про свій давній задум відремонтувати Будинок культури, сільський голова Тетяна Шатило відзначила:

– Я давно уявляла як буде збиратися тут молодь села, що б з користю і приємністю провести свій вільний час. Як поспішатимуть після робочого дня і старші жителі на репетицію гумористичної сценки, як  разом зі своїми талановитими співучими односельцями будуть готувати до чергового концерту нову пісню, а чоловіки  в цей час можуть пограти в більярд…  Потроху ми працювали над здійсненням цієї мрії – було перекрито дах, зроблено ремонт у фойє, в приміщенні бібліотеки, відремонтовано кімнати для гурткової та студійної роботи, оновлено фасад… Але найбільших коштів вимагав ремонт приміщення глядацького залу. Кошти на це відкладалися протягом кількох років, та їх все одно не вистачало. І, нарешті, знайшлися люди, які не тільки пообіцяли допомогти, а й зробили це швидко, якісно і добротно.

32773391

Позитивно оцінив таку подію для села голова районної адміністрації Сергій Дубенець, зауваживши, що Литвинець став одним із перших сіл, які він відвідав, поспілкувався з громадою, прийшовши на посаду керівника району: «Без перебільшення, сьогодні маємо визначну подію не лише для села, а й для всього району. Переконаний, що відтепер життя у  Литвинці ще більш пожвавиться, адже оновлений Будинок культури стане не лише місцем для проведення концертів, зустрічей, а й гуртуватиме людей за їх інтересами, залучатиме дітей до виявлення своїх талантів і здібностей».

На підтвердження цьому начальник відділу культури РДА Тетяна Святелик додала, що  на сьогодні Литвинецький будинок культури є одним із найсучасніших та найкрасивіших у районі і не лише за своїм виглядом, а й за змістовним наповненням його діяльності.

32771867

Зі свого боку директор агрофірми «Заповіт Шевченка ПрАТ НВФ «Урожай» Володимир Братанич зауважив важливість підтримки розвитку культури на селі:

– Там, де ми працюємо, ми підтримуємо громади. Не обіцяємо, а виділяємо реальні кошти і вкладаємо їх у відбудову соціальної сфери сіл. Саме це відбулось і у випадку Литвинецького сільського Будинку культури.

Опісля урочистих промов і привітань у новому залі відбувся святковий концерт.

Сектор інформаційної та регіональної політики,

забезпечення доступу до публічної інформації апарату Канівської РДА