У Лисянському районі виділили кошти на ремонт гімназії

2 (1)

Після багатьох років простою в районі нарешті знайшли кошти на ремонт даху одного з найбільших освітніх закладів Лисянського району − навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія». Гроші на ремонт гімназії виділили з державного та місцевого бюджетів.

Значну частину коштів для здійснення ремонтних робіт виділили із селищного та з районного бюджетів: 103,400 тис. грн. і 604 тис. грн. відповідно. Держава виділила на ремонт гімназії майже 550 тис. грн. Для проведення належного ремонту вже виготовлено проектно-кошторисну документацію. Тож в районі сподіваються на позитивний результат цієї вкрай необхідної справи.

3 (1)

Цікаво, що минулого року задля економії бюджетних коштів в гімназії встановили котельню на твердому паливі. Для цього в освітньому закладі провели ремонт теплотраси на суму 29,6 тис. грн. та ремонтні роботи з переобладнання котлів на суму 168 тис. грн. У рамках Програми енергозбереження в навчальному закладі проведено заміну віконних блоків на склопакети (замінено 66 вікон) на суму 340 тис. грн.

Автор статті