У Лисянському лісгоспі молодь долучилася до створення лісів

20-1Юні природоохоронці, учні Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи №5 долучилися до Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Днями в Стеблівському лісництві Лисянського лісгоспу вони створювали новий ліс. Про це інформує Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Допомогти з посадкою та в подальшому взяти «шефство» над площею висаджених культур – таке рішення було прийнято учнями ще восени минулого року. Тож разом зі своїм вчителем та працівниками Стеблівського лісництва на заздалегідь підготовленій ділянці висаджували горіх чорний.

Плідно попрацювавши, діти спільно з лісівниками зробили гарну справу ­ – створили гектар майбутнього лісу.3144

Стеблівські лісівники пообіцяли якнайкраще доглядати насадження, аби школярі могли пишатися своє працею. А ще домовились залучати до лісокультурної роботи однолітків, друзів, рідних.

Загалом цієї весни у ДП «Лисянське лісове господарство» було проведено посів та садіння лісу на площі 72 га, зокрема, захисні насадження – 3,5 га.  Здійснено доповнення лісових культур минулих років на площі 75 га. Засіяно понад півгектара лісових насаджень – висіяно дуб звичайний, дуб північний, акацію білу, липу дрібнолисту.

 

Автор статті