У липні Держгеокадастр Черкащини запропонує для оренди майже 200 га землі

otvetbigmirnet-195Цього місяця Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області планує продати на земельних торгах права оренди чотирнадцяти земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Загальна площа цих наділів становить понад 193 га.

По 5 земельних ділянок виставлено на торги в Чигиринському і Жашківському районах, загальна площа яких відповідно – 84 га і 54,5 га. По 2 ділянки запропонують на торгах  у Золотоніському (13 га) і Черкаському (41,6 га)  районах.

Станом на 01.07.2016 року перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в Черкаській області, право оренди яких можуть реалізувати на земельних торгах, включає 612 земельних ділянок загальною площею 8 075 га. Майже для всіх визначено виконавців земельних торгів, що за власні кошти здійснюватимуть підготовку лотів до продажу права оренди з наступним відшкодуванням витрат за рахунок коштів, що сплачує покупець лоту.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхні площі та кадастрові номери, а також стартовий розмір річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

Автор статті