У країні працююють над створенням якісно нової моделі системи психосоціальної адаптації ветеранів

167800Відбулася робоча зустріч Міністра у справах ветеранів Ірини Фріз з представниками Бюро з питань конфліктів і стабілізації Джонатаном Брандтом та Джеймсом Стюартом, дипломатом політичного відділу Посольства США в Україні Тімоті Рідом та Радником Міністерства оборони США з питань реабілітації військових та соціального забезпечення ветеранів Шеріл Мішел.

– Під час зустрічі поінформувала про діяльність Міністерства у справах ветеранів та основні напрямки нашої роботи на сьогодні. Зокрема, про роботу над створенням Єдиного реєстру ветеранів, а також платформи Е-ветеран, – зазначила Ірина Фріз.

Також йшлося про пілотний проект щодо формування психофізіологічного профілю ветеранів, що наразі реалізують в Черкаській області, та який після вивчення результатів має бути імплементовано на всеукраїнському рівні.

– Ми працюємо над створенням якісно нової моделі системи психосоціальної адаптації та ресоціалізації ветеранів, а також забезпечення охорони психічного здоров’я, – поінформувала гостей Ірина Фріз.

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України

Автор статті