У «Країні добра» відбулися святкові заходи до Міжнародного дня людей з особливим потребами

88683293

Захищаючи дітей, ми захищаємо своє людське обличчя… Особливо цей вираз стосується дітей, які мають особливі освітні потреби.

2 грудня 2015 року в комунальному закладі «Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра Черкаської обласної ради» відбувся урочистий захід «З Україною в серці», присвячений Міжнародному дню людей з особливими потребами.

До участі в заході долучилися заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, заступник директора Департаменту Оксана Сімушіна, директор обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Катерина Радзівіл, шефи навчального закладу, батьки.

70426174

Тематика заходу мала патріотичне спрямування, тому всі виступи юних дарувань Центру були пронизані нотками любові до своєї Батьківщини.

Особливо присутніх вразив флешмоб «Перлина України».

Подякувавши колективу навчального закладу за кропітку працю з виховання молодого покоління, Віталій Володимирович  відзначив неабиякий хист та вміння юних виконавців творчих номерів: «Переглянувши ваші чудові виступи, можу з упевненістю стверджувати, що у закладі навчаються і живуть справжні українці.»

59842505

Також Віталій Володимирович запевнив учнів та працівників навчального закладу у всілякій підтримці з боку обласної влади.

Звертаючись до присутніх, Валерій Данилевський наголосив на педагогічному таланті та майстерності працівників навчального закладу в їхній повсякденній роботі. «Ми зробимо все від нас залежне, щоб ви зростали в любові та сердечному ставленні», – запевнив дітлахів директор Департаменту.

На згадку про зустріч навчальний заклад отримав побутову техніку, канцелярське приладдя, а дітлахи – солодощі та ігри.

71896317

У рамках візитку до навчального закладу гості ознайомилися з умовами навчання і проживання вихованців.

 

 

Автор статті