У Корсунь-Шевченківському долучились до Всеукраїнської акції «Україна моя вишивана»

7b0257640dc77a55cf753ae766e7db69_LДнями в історичному музеї Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника проходила Всеукраїнська акція «Україна моя вишивана». Її учасники вишивали хрестиком територію Черкаської області на карті України, яка, за задумом організаторів акції, символізує територіальну цілісність держави і має стати своєрідним оберегом нашої країни.
До створення карти долучились викладачі та студенти Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка, керівники гуртків і вихованці Районного центру дитячої та юнацької творчості, учителі та учні міської загальноосвітньої школи № 2. Творчо працювали та допомагали іншим Олена Замула, Людмила Дробот, члени клубу рукоділля «Мокоша» університету Третього віку при Корсунь-Шевченківському територіальному центрі. Активну участь у вишиванні карти взяли і працівники Заповідника. 
Вишиту карту працівники Заповідника передали до м. Києва, звідки волонтери повезуть її на Донбас. Згодом до вишивання карти долучаться жителі лівобережних областей України.
За інформацією Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю

Автор статті