У команді очільника області – зміни

417
Голова Черкаської ОДА лишився без першого заступника, зате віднині має нового радника. Про це Юрій Ткаченко повідомив сьогодні під час прес-конференції.
В’ячеслав Горобець більше не працює на посаді першого заступника голови Черкаської ОДА. Її він обіймав із 31 березня. Доти працював заступником обласного керманича.
– Минула п’ятниця була останнім робочим днем В’ячеслава Вікторовича, – розповідає Юрій Ткаченко. – Він звільнився через сімейні обставини. Зараз ми визначаємося з його наступником. А поки обов’язки першого заступника будемо виконувати разом із двома моїми заступниками – Юрієм Сасом і Віталієм Ковалем. Ми сьогодні розподілимо повноваження.

Водночас голова Черкаської ОДА віднині з новим радником. Замість звільненого Івана Прокопенка, із питань роботи із правоохоронними органами обласного очільника консультуватиме Сергій Овчаренко. Він має вищу юридичну освіту, працював першим заступником прокурора Черкас. Сергія Овчаренка також призначено виконувачем обов’язків завідувача сектора з питань запобігання та виявлення корупції.

Автор статті