У Княжі на Звенигородщині відкрили оновлений спортивний зал

Княжа_1Сьогодні у навчально-виховному комплексі села Княжа урочисто відкрили оновлену спортивну залу. Завдяки участі громади села у Спільному Проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» тут встановили енергозберігаючі вікна, утеплені зовнішні та металеві внутрішні двері, проведено утеплення підлоги, з повною її заміною, повідомляють у Звенигородській РДА.

Загальний бюджет мікпропроекту склав майже 300 тис. грн, але завдяки участі в Проекті для жителів села економія виявилася значною, адже громада вклала лише 5%.  Відповідно решту коштів склало фінансування ЄС/ПРООН та бюджети всіх рівнів. Спонсорами проекту також виступили керівники ТОВ «Агропроект Княжа», фермерських господарств  «Брати Шевченки», «Дарлан-Княжа», «Вікторія-Шанс», фермери Руслан Яструб та Леонід Шевченко.

CIMG1930Очільник району Василь Довбуш, звертаючись до учасників заходу, відзначив, що Проект ЄС/ПРРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» дає можливість поліпшити життя мешканців району, відкриває нові можливості для розвитку, допомагає об’єднати людей заради вирішення соціально-економічних труднощів в населеному пункті. Нагадаємо, у районі реалізували вже 16 таких проектів.

Автор статті