У Канівському лісгоспі висадили пам’ятний фруктовий сад

1-1Цьогоріч ДП «Канівське лісове господарство» виповнюється 60 років з дня заснування. Тож під знаком цієї дати відбуваються усі просвітницькі заходи на підприємстві. 8 травня в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» та з нагоди ювілею було висаджено пам’ятний фруктовий сад.

Участь у висаджуванні дерев взяв заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар, який перебував того дня на Черкащині з робочим візитом. Долучилися до акції перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Коваль, начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко, канівські лісівники. А учні Канівського шкільного лісництва – школярі Канівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів – продемонстрували лісовий флешмоб.4-25-1

Лісівники, посадовці разом з юними помічниками висадили шістдесят дерев – яблуні, груші, сливи, черешні, абрикоси.

За словами начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Дзюбенка, Канівський лісгосп стабільно та успішно працює, виконуючи усі лісогосподарські та фінансово-економічні зобов’язання. Цьогоріч на підприємстві відновлення лісів проведено на площі майже 80 гектарів. Загалом у державному лісовому фонді області  цієї весни створено лісових культур на площі 1062,7 гектарів, в тому числі шляхом лісорозведення – 31,4 га. Крім того, проведено сприяння природному поновленню на площі 143,6 гектарів. Цієї весни ліси відтворено на площі майже 1206,3 гектара. Виконано план з висівання лісових розсадників – засіяно майже 10 гектарів.

12-16-18-27-19-1

 

Автор статті