У Кам’янці завершився V етап Чемпіонату області з автослалому

???????????????????????????????

Фінальний V етап відкритого чемпіонату області з автомобільного слалому «Мирна країна – єдина Україна» нещодавно пройшов у Кам’янці. ». Ця подія в місті відбувається вже другий рік поспіль та збирає чимало прихильників автомобільного спорту, повідомляють в Кам’янській райдержадміністрації.

Урочисто відкриваючи фінальний етап обласного чемпіонату, до учасників автослалому та глядачів звернувся радник голови Кам’янської районної державної адміністрації Сергій Воронов. З найкращими побажаннями добра та достатку було вручено запашний коровай голові автомобільного клубу «Черкаси» Андрію Яроменку.

???????????????????????????????

Для ознайомлення учасників змагань з конкурсними фігурами організовали пробні заїзди екіпажів, після чого провели й самі змагання. За перемогу спортсмени боролися у категоріях «передній привід», переможцем в якій став киянин Максим Шиков, та «задній привід», перемогу в якій виборов черкащанин Ігор Степаненко. У жіночому заліку перемогу здобула киянка Олена Котельникова. Єдиним учасником цього виду змагань від Кам’янщини виступив Дмитро Зінченко, за що і був відзначений почесною нагородою.

Переможців та призерів змагань 2015 року нагородили кубками від автомобільного клубу «Черкаси» та відзначили символічними призами від Кам’янської районної державної адміністрації.

 

Автор статті